Verslo rinkos įvairovė Lietuvoje ir pasaulyje

Verslas – žmogaus poreikių patenkinimo garantas

Šeši būdai, kaip gauti sieninį rekuperatorių savo butui

Grynas oras yra puikus dalykas, tačiau, kai gyvenate bute, tai gali būti sudėtinga. Neturite tiek daug erdvės, kiek norėtumėte, o tai reiškia, kad tikriausiai turėsite kūrybiškai išnaudoti savo gyvenamąją erdvę. https://www.lunos.lt/lt/produktai/product/11/mini-rekuperatorius-lunos-ego/ Žinoma, tai nereiškia, kad turite leisti išorinėms jėgoms trukdyti jums atsipalaiduoti; verčiau pradėkite naudoti jus supančią erdvę ne tik miegui ir maistui. Štai čia praverčia rekuperatorius. Rekuperatorius iš esmės yra ventiliatorius su įmontuotu oro aušintuvu. Iš esmės jie leidžia jūsų butui veikti kaip patalpai su oro kondicionieriumi ir kartu išlieka vėdinamas. Jie puikiai tinka butams, kuriuose būtų sunku ar net neįmanoma įrengti sieninio oro kondicionieriaus įrenginio. Apart Again surinko keletą geriausių šiandien rinkoje esančių rekuperatorių naujovių, kad galėtumėte rasti tokią, kuri puikiai atitiktų jūsų poreikius – skaitykite toliau ir sužinokite daugiau!

Įsigykite cirkuliacinį ventiliatorių

Jei jūsų bute nėra pakankamai vietos, kad tilptų didelis oro kondicionierius, cirkuliacinis ventiliatorius gali padėti pakeisti įprastą langų įrenginį. Šie ventiliatoriai cirkuliuoja orą jūsų namuose, stumdami jį per lubas ir sienas, todėl tai puikus sprendimas patalpoms, kuriose trūksta natūralios šviesos. Šie ventiliatoriai taip pat yra geras pasirinkimas, jei vasarą norite, kad jūsų gyvenamojoje erdvėje būtų vėsu, bet nenorite leisti pinigų oro kondicionavimo įrenginiui, kurio mums nereikia likusią metų dalį. Daugeliu atvejų cirkuliaciniai ventiliatoriai geriau tinka miegamiesiems, o ne svetainėms ar kitoms erdvėms, kuriose praleidžiate daug laiko. Jie ne taip efektyviai išjudina didelius oro kiekius kaip oro kondicionierius, todėl galite tikėtis, kad su cirkuliaciniu ventiliatoriumi gyvenamajame kambaryje bus maždaug 5 laipsniais vėsiau nei su langų įrenginiu.

Įrengti oro kondicionierių

Oro kondicionieriaus įrengimas gali būti pirmas dalykas, kuris ateina į galvą, kai ieškote būdų, kaip atvėsinti savo butą, tačiau prieš skubėdami jį pirkti, turėtumėte apsvarstyti keletą dalykų. Jei gyvenate karštame klimate, oro kondicionierius yra puikus būdas užtikrinti, kad jūsų namuose vasarą būtų vėsu, o žiemą – šilta. Be to, oro kondicionieriai padeda lengviau atverti namus svečiams, nes jie beveik nepastebimi. Jie taip pat puikiai tinka, jei daug laiko praleidžiate tame pačiame kambaryje; oro kondicionieriumi galite palaikyti komfortišką temperatūrą, kol miegate ar dirbate. Deja, jie nėra idealūs, jei norite naudotis kambariu, nes dėl jų patalpoje bus gerokai šalčiau. Tiesą sakant, dėl oro kondicionieriaus visas butas gali jaustis maždaug 20 laipsnių vėsesnis už lauko temperatūrą! Tai ypač problemiška, jei tą kambarį naudojate visuomeniniais tikslais, pavyzdžiui, žiūrėdami televizorių ar priimdami svečius.

Įrenkite vandens rūko sistemą

Gyvendami bute galite pastebėti, kad sunku atvėsinti visą kambarį nešvaistant daug energijos. Laimei, vandens rūko sistemos yra puikus sprendimas. Jos vėsina nedidelį plotą purkšdamos vandenį ir taip sukuria vėsinimo efektą nenaudodamos elektros energijos. Šias sistemas galima įrengti beveik bet kur, įskaitant langus, stogus ir sienas. Tokią sistemą galite įrengti net vonios kambario veidrodyje! Vandens rūko sistemos ypač naudingos mažose patalpose, pavyzdžiui, spintoje ar vonios kambaryje. Tačiau jos nėra tokios veiksmingos vėsinant didelį plotą, todėl, jei gyvenate bute, kuriame yra daug vietos, galbūt norėsite jas sujungti su kita sistema.

Įdėkite drėgno oro vėsinimo pagalvėlę

Karštis yra vienas iš blogiausių vasaros elementų; pernelyg karšta, kad valandų valandas praleistumėte lauke. Laimei, tą patį efektą galite pasiekti miegamajame įdėję drėgno oro vėsinimo pagalvėlę. Ši pagalvėlė veikia įtraukdama orą, kurį vėsina pagalvėlės vandens rezervuaras. Tai leidžia išlaikyti miegamajame komfortą neatidarant daugybės langų! Drėgno oro vėsinimo pagalvėlę galite naudoti bet kuriame kambaryje, kuriame reikia išlaikyti vėsą, įskaitant miegamąjį, kai nenorite atidaryti durų, kad iš koridoriaus patektų vėsus oras. Be to, galite palikti jį už miegamojo lango, kad vakare kambaryje būtų vėsu.

Įdėkite drėgną oro vėsinimo pagalvėlę

Šis vėsinantis padas yra puikus sprendimas, kai norite, kad kambaryje būtų vėsu, bet nenorite įjungti oro kondicionieriaus arba naudoti oro kondicionieriaus, kuris nevėsina visų namų. Jis veikia praleisdamas orą per pagalvėlę, kurioje yra ledo, kuris atvėsinamas oru. Šią pagalvėlę galite naudoti norėdami palaikyti vėsią temperatūrą kambaryje, kol miegate, arba naudoti svetainėje, kad baldai nebūtų per karšti, kol esate viduje.

Įdėkite sauso ledo vėsinimo pagalvėlę

Jei esate vėsos gerbėjas, naudodami sauso ledo vėsinimo pagalvėlę galite savo kambarį padaryti dar šaltesnį. Šioje pagalvėlėje kaip šaldymo priemonė naudojamas sausas ledas, todėl ji yra itin šalta. Šis padėkliukas gali palaikyti labai žemą kambario temperatūrą – nuo 2 iki 6 laipsnių Celsijaus, tačiau jo negalima naudoti drėgnoje aplinkoje. Sausas ledas yra bekvapis ir beskonis, todėl nereikia nerimauti, kad jis paveiks oro kvapą ar skonį. Sauso ledo šaldymo padas puikiai tinka labai žemai temperatūrai palaikyti patalpoje, pavyzdžiui, muzikos studijoje arba garaže, kuriame norite išlaikyti transporto priemones vėsias. Tačiau jo negalima naudoti patalpose, todėl jį galite naudoti tik tose vietose, kur yra geras oro srautas.

Įrengti šilumos siurblį

Šilumos siurblys yra puikus būdas vėsinti visą butą neatidarant langų. Jis veikia kaip tradicinis oro kondicionierius, tačiau, užuot stūmęs orą iš namų vidaus, jis traukia jį iš lauko. Tai reiškia, kad šilumos siurblys nesumažina temperatūros jūsų namuose tik keliais laipsniais – jis atvėsina juos cirkuliuodamas lauke. Dėl to jis idealiai tinka butams su dideliais langais, pro kuriuos patenka daug lauko oro. Šilumos siurblio trūkumas yra tas, kad jį įsigyti ir įrengti yra šiek tiek brangiau nei standartinį oro kondicionierių. Be to, prireiks daugiau laiko, kad namai būtų atvėsinti iki norimos temperatūros.